قوانین استفاده از محصولات و منابع وب سایت

 

قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مانی بیزینس را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت مانی بیزینس کاملا رایگان است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: ابتدا به طور کامل از محتویات کالاها و خدمات ارائه شده در سایت بازدید کنید و توضیحات گفته شده را به طور کامل مطالعه کنید

قسمت دوم: بعد از مشاهده کامل محصول می توانید مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) هز محصول را  به‌صورت آنلاین از طریق درگاه های امن بانکی پرداخت کنید

قسمت سوم: پس از تایید خرید رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر  ارسال میشود.

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط سایت مانی بیزینس توسط پست به آدرس کاربر عزیز

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مانی بیزینس حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر یعنی جناب آقای مهندس علی محمدی دوست محفوظ است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند ۴

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.
همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.
چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 

بند ۵ 

اطلاعات و داده‌های مشتریان و کاربران عزیز وب سایت مانی بیزینس نزد ما محفوظ است.