دوستان عزیز سلام

من علی محمدی دوست مشاور و مربی کسب و کار هستم

 

حتما کتابهای زیادی هم در مورد کسب و کار و فروش و بازاریابی مطالعه کردید و یا در سمینارها و کلاس های آموزشی زیادی شرکت کردید اما با این حال هنوز هم در شغل و کسب و کار خودتون دچار مشکلات زیادی هستید و نمی دونید که چه جوری باید فروش خودتون رو افزایش بدید و یا مشکلات کار خودتون رو حل کنید ؟!

حتما تا حالا از خودتون پرسیدید که چرا با وجود اینکه من این همه اطلاعات در مورد کسب و کار خودم دارم ، اینهمه کتاب خوندم ، چندی میلیون تومن هزینه کردم در کلاس های مختلف شرکت کردم اما هنوز هم کسب و کارم اونجوری که باید باشه نیست ، اگه یک روز به سر کارتون نروید یا فروشگاه و مغازتون بسته باشه هیچ درآمدی ندارید و هیچ پولی هم بدست نمی آورید ؟!

پاسخ این سوال اینه :

هیچ قهرمانی بدون مربی و استاد و راهنما ، تبدیل به یک قهرمان نمیشه

من علی محمدی دوست مشاور و مربی کسب و کار ، اینجا در خدمات شما هستم تا به شما کمک کنم تا از دانش و اطلاعات خودتون در کسب و کارتون استفاده کنید و بتونید مشکلات کار خودتون رو حل کنید و میزان فروش خودتون رو افزایش بدهید.

آیا تخصص من برای شما مناسب هست ؟

اگر به دنبال پیدا کردن راهی برای افزایش فروش در کسب و کار خودت هستی !

اگر تا حالا کتابهای زیادی خواندی اما هنوز توی کسب و کارت مشکل داری ؟

اگر تخصص و هنری داری و می خواهی از اون پول خوبی در بیاری !

و اگر می خواهی برای کسب و کارت یک سیستم فروش اتوماتیک و حرفه ای ایجاد کنی !

احتمالا و شاید حتما خدمات و تخصص های من به دردت می خورند

برای شروع باید چه کار کنم؟

خیلی ساده است فقط کافیه که از قسمت ورود اعضاء ، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنی و در صفحه جدید  نام و شماره تلفن و ایمیل خودت رو وارد کنی تا در مطالب و ویدیو های آموزشی که برای تو می فرستم با مشکلات کارت آشنا بشی و بتونی یک کسب و کار فوق العاده قوی و پول ساز داشته باشی حتی اگه اوضاع اقتصادی کشور خراب باشه !

من را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید