دانلود رایگان ۳ فصل از کتاب “اسرار فروش دیجی کالا”

 

حتما تا حالا افراد زیادی رو دیدید یا سایت های زیادی که شبیه دیجی کالا هستند و می خواهند که مثل دیجی کالا فروش های میلیاردی زیادی داشته باشند این افراد و صاحبان این سایت ها تصور میکنند که اگر فقط یک سایت با ظاهر و شبیه دیجی کالا داشته باشند می توانند موفق شوند در حالی که حتما شنیده اید و دیده اید که سایت رقیب دیجی کالا به نام بامیلو چند وقت پیش تعطیل شد!

 

فکر میکنید دلیل این اتفاق چه بوده ؟

بامیلو که تقریبا به اندازه دیجی کالا پول داشت و افراد زیادی را هم به خدمت گرفته بود پس چرا نتوانست مثل دیجی کالا به کار و فعالیتش ادامه بدهد؟ و تعطیل شد !!

 

 

محتوای این کتاب در مورد چیست ؟

این کتاب در مورد ۱۲ مورد از اصول اساسی و حرفه ای بکار برده شده توسط دیجی کالا است که با انجام صحیح و درست این کارها و اصول توانسته به این مقدار از موفقیت و فروش روزانه در ایران دست پیدا کند

هر کسب و کار و هر مدیر و صاحب وب سایتی که در فروشگاه آنلاین خودش یا در مغازه و فروشگاه سنتی خودش مشغول به خرید و فروش کالا و محصولی است می تواند با بکارگیری و انجام این اصول و ایده ها در کسب و کارش به موفقیت های زیادی دست پیدا بکند و فروش های زیادی داشته باشد.

 

آیا علی محمدی دوست را می شناسید ؟

من علی محمدی دوست مربی و مشاور برندسازی هستم من به صاحبان کسب و کار ها و تولیدکنندگان محصولات و خدمات کمک میکنم تا بتوانند محصول و خدمت خودشان را تبدیل به یک برند بکنند و با این کار میزان فروش خودشان را به طرز قابل توجهی افزایش دهند

کتاب اسرار فروش دیجی کالا اولین کتاب من است که به طور ویژه به بررسی و تجزیه و تحلیل کسب و کار برند دیجی کالا پرداخته ام و به ۱۲ مورد از این اسرار و اصول حرفه ای و بسیار مهم اشاره کرده ام.

امیدوارم شما هم با خواندن این کتاب بتوانید ایده های ناب خودتان را پیدا کنید و آنها را در کسب و کارتان بکار ببندید.

 

لطفا همین الان بر روی دکمه زیر کلیک کنید
تا لینک دانلود فایل بلافاصله فورا برایتان ارسال شود