دانلود رایگان ۳ فصل از کتاب “اسرار فروش دیجی کالا”

 

حتما تا حالا افراد زیادی رو دیدید یا سایت های زیادی که شبیه دیجی کالا هستند و می خواهند که مثل دیجی کالا فروش های میلیاردی زیادی داشته باشند این افراد و صاحبان این سایت ها تصور میکنند که اگر فقط یک سایت با ظاهر و شبیه دیجی کالا داشته باشند می توانند موفق شوند در حالی که حتما شنیده اید و دیده اید که سایت رقیب دیجی کالا به نام بامیلو چند وقت پیش تعطیل شد!

 

فکر میکنید دلیل این اتفاق چه بوده ؟

بامیلو که تقریبا به اندازه دیجی کالا پول داشت و افراد زیادی را هم به خدمت گرفته بود پس چرا نتوانست مثل دیجی کالا به کار و فعالیتش ادامه بدهد؟ و تعطیل شد !!

 

 

محتوای این کتاب در مورد چیست ؟

این کتاب در مورد ۱۲ تا از اصول اساسی و حرفه ای بکار برده شده توسط دیجی کالا است که با انجام صحیح و درست این کارها و اصول توانسته به این مقدار از موفقیت و فروش روزانه در ایران دست پیدا کند.

هر کسب و کار و هر مدیر و صاحب وب سایتی که در فروشگاه آنلاین خودش یا در مغازه و فروشگاه سنتی خودش مشغول به خرید و فروش کالا و محصولی است می تواند با بکارگیری و انجام این اصول و ایده ها در کسب و کارش به موفقیت های زیادی دست پیدا بکند و فروش های زیادی داشته باشد.

 

آیا علی محمدی دوست را می شناسید ؟

من علی محمدی دوست مربی و مشاور برندسازی هستم من به صاحبان کسب و کار ها و تولیدکنندگان محصولات و خدمات کمک میکنم تا بتوانند محصول و خدمت خودشان را تبدیل به یک برند بکنند و با این کار میزان فروش خودشان را به طرز قابل توجهی افزایش دهند.

کتاب اسرار فروش دیجی کالا اولین کتاب من است که به طور ویژه به بررسی و تجزیه و تحلیل کسب و کار برند دیجی کالا پرداخته ام و به ۱۲ مورد از این اسرار و اصول حرفه ای و بسیار مهم اشاره کرده ام.

امیدوارم شما هم با خواندن این کتاب بتوانید ایده های ناب خودتان را پیدا کنید و آنها را در کسب و کارتان بکار ببندید.

 

لطفا همین الان بر روی دکمه زیر کلیک کنید
تا لینک دانلود فایل بلافاصله فورا برایتان ارسال شود

اگه دوست داشته باشید میتوانید تا نسخه چاپی کتاب را با هزینه ارسال رایگان، خریداری کنید.

به احترام شما دوست عزیز که به خواندن کتاب علاقه مند هستید
من محصول ویدیویی ” شناخت اشتباهات مهلک صاحبان کسب و کار ” رو با ۹۵ درصد تخفیف تقدیم میکنم

برای خرید کافیه که روی دکمه زیر کلیک کنید

کتاب چاپی اسرار فروش دیجی کالا

 

 

به همراه

+

محصول 7 اشتباه مهلک صاحبان کسب و کارها
خرید کتاب + محصول ویدیویی